Austriacy szukają sojuszników. Czy Rzeczpospolita Polska włączy się do wojny?


zaraz po trzecim czwartkowym na dużej skoczni w Whistler Olympic skwer (HS 140) do Łukasza Kruczka, trenera kadry polskich zawodników, podszedł jeden z austriackich trenerów. Obaj długo dyskutowali. O czym? O Simonie Ammannie i jego nowince technicznej.

US Open: udany powrót Clijsters


Belgijka Kim Clijsters udanie powróciła do tenisowego turnieju wielkoszlemowego - po dwóch latach przerwy zagrała pierwszy mecz na kortach US Open i wygrała z Ukrainką Wiktorią Kutuzową 6:1, 6:1.

Zwycięski gol Rasiaka, debiut Szczęsnego


Czwartego gola w tym sezonie angielskiej Championship (druga liga) zdobył Grzegorz Rasiak. Jego Reading FC wygrał 2:1 (0:0) z Blackpool FC.

Kubica wolny, bo bolesny


W poprzednim sezonie Robertowi Kubicy regularnie nawalał bolid BMW. dziewiczy pora roku jeszcze się nie zaczął, a własny kierowca - chociaż w nowych barwach - to od nowa ma przeciwność z samochodem. - W życiu nie jeździłem tak ciężkim - mówił po niezbyt udanym, pierwszym dniu przedsezonowych testów.

PNA: osiem bramek, wspaniały spotkanie na inaugurację


Piłkarze rozpoczęli zmagania w Pucharze Narodów Afryki. Na inaugurację gospodarze turnieju, reprezentanci Angoli zremisowali z Mali 4:4 (2:0). wywiad miało niezwykły przebieg. Gospodarze prowadzili już 4:0, by stracić przewagę w ciągu ostatnich 11 minut spotkania.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.