Citigroup i pula of America wypłaciły czołowym dyrektorom średnio po 18 mln USD


Citigroup Inc. i Bank of America Corp. wypłaciły w ub. roku czołowym dyrektorom średnio po 18,2 mln USD dla każdego. Banki te otrzymały wsparcie finansowe od amerykańskich podatników w wysokości łącznie 90 mld USD, aby przetrwać dekoniunktura finansowy.

Zaczyna się zaciskanie brytyjskiego pasa


Wielką Brytanię czeka zaciskanie pasa. nowy brytyjski Kanclerz Skarbu George Osborne ma opowiedzieć dziś plan cięć budżetowych na obecny rok fiskalny, zakładający oszczędności na 6 miliardów funtów. rząd ma ograniczyć wydatki, a urzędy państwowe mają zakończyć zatrudniać nowych pracowników.

Budimex zbuduje obwodnicę


przetarg na wybudowanie południowej obwodnicy Lubina z ofertą wartości 68,4 mln zł wygrał Budimex - poinformował we wtorek PAP Krzysztof Maj, rzecznik prezydenta Lubina.

Bruksela grozi TP SA miliardową karą


Telekomunikacja Polska przypadkiem odpłacić się nawet 1,5 mld zł kary. komitet Europejska zarzuca spółce nadużywanie dominującej pozycji na rynku i ograniczanie alternatywnym operatorom dostępu do swojej sieci.

GPW zachowuje pełen rezerwy spokój


Ostatnia posiedzenie na rynku akcji w Warszawie miała drobiazgowy tok wydarzeń. Głównym prowodyrem był Fed, który swoim postępowaniem zaskoczył inwestorów, skoro podwyższył fuksem stopę dyskontową o 25 pkt bazowych, do 0,75 proc.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.