trąba powietrzna w USA: 5 ofiar, 58 rannych


Do pięciu wzrosła wolumen ofiar tornada, które przetoczyło się w poniedziałek za pomocą Oklahomę. Co w żadnym razie 58 osób jest rannych, w tym dwie z trudem - podały władze stanowe. wprzódy agencje pisały o czterech ofiarach.

Zima zaskoczyła Hiszpanów


Dla Hiszpanów to była spora niespodzianka. Niestety, niezbyt przyjemna. W niedzielę, w północnej części kraju spadł... śnieg.

Majowy śnieg w Zakopanem


nad wszelką wątpliwość Zakopane jest "zimową stolicą Polski". Jak doniosła nam internautka na Kontakt TVN24, w górach, w środku wiosny, od rana pada śnieg. Według meteorologów taka sprawa może potrwać do środy.

postępowanie w dalszym ciągu trwa. pustosłowie ponownie sos domy


W ciągu kilku minut przyszła taka woda, że nie zdążyliśmy poniekąd nic wywyższyć - mówi właścicielka zalanego domu. Już od północy kilkadziesiąt zastępów straży zmaga się z wielką wodą w małopolskich Dobczycach. - impreza ratunkowa trwa nadal, albowiem woda nie wsiąka już w glebę i pojawiają się kolejne podtopienia - relacjonował w programie "24 Godziny" starosta myślenicki Józef Tomal.

Izydor znaczy chłód


gwiazda niech nas nie zmyli. Cieplej nie będzie. Nad Polskę nadciąga wyż Izydor i trzeba się kalkulować z tym, że powietrze będzie mroźne i suche słowem: ponownie dokuczy tym, którzy już cieszyli się na wiosnę.

znalezionych: 328, strona 1 z 66
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.