Komu Malina? Są nominacje


spis nominacji do Oscarów ogłoszona zostanie jeszcze we wtorek, ale już nie jest tajemnicą, kto w tym roku jest kandydatem do innej słynnej nagrody. Na Złotą Malinę mają szansę m.in. Eddie Murphy ("Wyobraź sobie"), John Travolta ("Stare wygi"), zdobywczyni sześciu Grammy Beyonce ("Obsesja"), a poniekąd seksowna Megan Fox ("Zabójcze ciało". Spore szanse na "złotą" figurkę mają twórcy filmów: "Transformers: odwet upadłych" i "Zaginiony ląd".

Retro granie w Romie


Swing całkiem nie umarł. wprost wręcz przeciwnie - ma się świetnie. Udowodni to już w poniedziałek big-band Melody Makers, która w warszawskim teatrze Roma zaprezentuje autentyczne dźwięk rodem z lat 20. i 30.

"Po trupach do celu...". Figurski zaśpiewałby jeszcze raz


- jeśli bym musiał, to powtórzyłbym tę piosenkę - w programie ''Teraz My!" o kontrowersyjnym utworze, w którym padają słowa "Po trupach do celu/każdy chce leżeć na Wawelu" mówi jego współautor Michał Ffigurski. Zaznacza jednak, że nie zgadza się z zarzutami o wyborczą agitację za PO. - Tym co do jednego dobrałbym staranniej słowa, aby nie mogły być tak swobodnie zmanipulowane. Tomasz Terlikowski tymczasem nie ma wątpliwości, że przekaz piosenki "służył Bronisławowi Komorowskiemu" a ona sama "miała obrzydzić PiS".

Gwiazdy zaśpiewają Niemena


46. internacjonalny Sopot Festival zakończy niezrównany koncert. W niedzielę w Operze Leśnej zabrzmią niezapomniane przeboje legendy polskiej muzyki rozrywkowej Czesława Niemena. Wykonają je czołowi artyści rodzimej estrady. Rodowicz, Kayah, Soyka, Bem, to owszem niektóre gwiazdy, które wystąpią w tym niezwykłym koncercie.

Krakowskie Requiem


W wieczór poprzedzający ceremonię pogrzebową pary prezydenckiej na krakowskim rynku odbył się ponadplanowy koncert. Zagrano łabędzi śpiew d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta - czyli mszę żałobną. Wykonały ją polskie chór i orkiestra pod francuską dyrekcją tudzież rosyjscy i polscy soliści.

znalezionych: 587, strona 1 z 118
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.