Wspinanie w Maroko


Wylatujemy z Londynu, kierunek- Marakesz, nadal Wąwóz Todra, inaczej skały, wspinanie i skały i wspinanie. Po przylocie zaczynamy się wczuwać w marokańskie klimaty: koszt końcowa=cena początkowa podzielona za pomocą 3 zła strona 10 dirhamów, zaleta coś tam gratis.

ogromny pająk w hołdzie gwiazdora


Nowo odkryty chudy odmiana pająka został nazwany na cześć gwiazdy rocka Davida Bowie'ego - Heteropoda davidbowie. O tym niezwykłym odkryciu napisał brytyjski kronika "Daily Telegraph".

grodzisko Kłodzka


przypowieść ponad 1000 - letniego Kłodzka jest nierozdzielnie związana z historią Góry Zamkowej. W miejscu obecnej Twierdzy, już w X wieku istniał tępy zamek obronny.

Magiczna Toskania


Toskania kojarzy się z sielankową zieloną krainą, przepyszną regionalną kuchnią i winem. Piękne krajobrazy pól i łąk, przeplatają się z uprawą winorośli, oliwek i historyczną zabudową, a uliczki toskańskich miast są tak spokojne i urokliwe, aż z trudem uwierzyć, że strefa jest jednym z najważniejszych centrów turystyki na świecie.

Szczyrk - zimowa stolica Beskidów


Szczyrk leży w północno-wschodniej części Beskidu Śląskiego, w górnej części doliny rzeki Żylicy, pomiędzy zboczami Skrzycznego (1257 m n.p.m.) i Klimczoka (1117 m n.p.m.), na wysokości 460-600 m. n.p.m.

znalezionych: 725, strona 1 z 145
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.