WIG20 skromnie i będzie niżej


WIG20 w pobliżu niskich obrotach stracił dzień wczorajszy o nad 2 proc., zaliczając dalszy obniżenie z rzędu. potężny udział w tej przecenie ma zachowanie giełd amerykańskich i dane z rynku nieruchomości.

wystarczy wzrostów na GPW?


Niesiony dobrym wynikiem wtorkowej sesji w USA, a przede wszystkim nadziejami na wzrosty na Wall Street po publikacji raportu Apple'a, jaki zaskoczył analityków, WIG20 zaczął dzień od wzrostów.

Komisja hazardowa wg PO


z trzech projektów powołania komisji śledczej do zbadania afery hazardowej komisje sejmowe wybrały propozycję PO.

Banki w dalszym ciągu kłamią o swoich bilansach


No i doczekaliśmy się - nieomal wszystkie banki na świecie przechwalają się dziś, jak silne są finanse publiczne krajów, które gwarantują ich zobowiązania. To znaczy, że w tym momencie nic nie powinno interesować nas z większym natężeniem niż forma finansów publicznych... A kto powiedział, że się nim nie interesujemy?

Jeśli twoja firma lub placówka medyczna wytwarza odpady medyczne bardzo ważne jest, aby do przechowywania odpadów stosować pojemniki na odpady medyczne. Takie licencjonowane pojemniki na odpady medyczne muszą być wykonane z odpowiednich materiałów. Wymagane jest również, aby

pojemniki na odpady medyczne

były oznaczone kolorem czerwonym. Takie pojemniki na odpady medyczne w ciągłej sprzedaży posiada nasza firma.

chociażby 100 tys. zł kary grozi za sprzedaż zakazanych baterii


Zgodnie z nowymi przepisami przewodni inspektor Ochrony Środowiska winien przemykać kartoteka podmiotów wprowadzających na giełda baterie i akumulatory.

znalezionych: 2583, strona 1 z 517
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.