Sekuła: Rozwiązać wszystkie komisje śledcze


Najlepiej byłoby, jeśli wszystkie komisje śledcze zostały wybieg - stwierdził na antenie TVN24 prezes komisji hazardowej Mirosław Sekuła z PO. jeśli nie będzie na to zgody wszystkich klubów parlamentarnych, detektyw od hazardu powinni - jego zdaniem - zawiesić prace do końca czerwca.

W czwartek po południu premier Donald Tusk rozmawiał telefonicznie z szefem rosyjskiego rządu Władimirem Putinem - poinformowało siedlisko Informacyjne Rządu. Farciarz, który wygrał ponad 10 milionów złotych w "Lotka", po kilkudziesięciu dniach na ostatek zgłosił się po swoje pieniądze. - Miłośnicy lotek z Tarnowskich Gór mogą finalizować poszukiwania milionera wśród swoich znajomych - poinformował wyraziciel prasowy Totalizatora Sportowego. Ochroniarze w centrum monitoringu jednego z największych polskich banków umilali sobie dyżury alkoholem a obecnością przygodnie poznanych dziewczyn - wynika z ustaleń dziennikarzy magazynu "Uwaga!". Kobiety miały dostęp do systemów monitoringu i danych pracowników placówki.Runął dach i trzy kondygnacje opustoszałego szpitala dziecięcego pod ręką ul. Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Poznańscy ratownicy, którzy przeszukiwali teren z psami, nie znaleźli żadnych ofiar. - Dziś w godzinach porannych otrzymaliśmy do Komisji Europejskiej trzy pytania i, za pośrednictwem naszego przedstawicielstwa w Brukseli, wysłaliśmy odpowiedź. Pytania dotyczyły kwestii dodatkowych, a nie kwestii merytorycznych związanych ze sprzedażą polskich stoczni - powiedział w TVN 24 Aleksander Grad. - SLD przedstawi wkrótce szefa sztabu i pomysły na samorządową kampanię wyborczą - zapowiedział w rozmowie z PAP szef Sojuszu Grzegorz Napieralski. Szefem sztabu ma być wiceszef klubu Lewicy Tomasz Kamiński.

przekraczający ruch, ale i więcej nietrzeźwych kierowców - tak jest najczęściej na drogach w wolny od pracy weekend. tedy policja - jak co roku - przeprowadzi dodatkowe kontrole kierowców, by Polacy jak najbezpieczniej dojechali do bliskich.

ministerium edukacji coraz poważniej myśli o powrocie do planów sprzed dwóch lat, podczas gdy zakładano, że religia lub filozofia moralności staną się przedmiotami obowiązkowymi - informuje "Dziennik Polski". 59 dziennikarzy, aktorów, artystów, sportowców, samorządowców natomiast studentów i uczniów kwestuje w niedzielę w Kaliszu na myśl odnowy zabytkowego grobowca trzech zasłużonych dla miasta rodzin Macedończyków.

Już trzy lata trwa bitwa Daniela Witana z urzędnikami gminy Siedlce. Ma ładną działkę pod miastem, nie prawdopodobnie pobudować na niej domu. Na przeszkodzi stoi linia wysokiego napięcia. sznur elektryczny wirtualna, bo istnieje w tym miejscu ale wręcz na rysunkach urzędników. Kolejne uwięzienie w związku ze śledztwem dotyczącym budowy wyciągu narciarskiego w Zieleńcu za pomocą firmę należącą do Ryszarda Sobiesiaka. W środę CBA aresztowało szefa Nadleśnictwa Zdroje Kazimierza W. zarzucając mu m. in. że nie zareagował na wycinkę drzew. "Zbigniew Chlebowski przyznał w wywiadzie, że "miał samobójcze myśli". Jak dodaje, udało mu się je zwalczyć dzięki wsparciu rodziny. Jak deklaruje, "wie teraz, dla kogo warto żyć". - Szkoda tylko, że zrozumiałem to w takich okolicznościach – wyznaje.Janusz Palikot w swoim najnowszym wpisie na blogu w Onet.pl zajmuje się sprawą odsłonięcia pamiątkowych tablic w Krasnobrodzie. Na tablicach, poświęconych polskim patriotom, widnieje napis: "Na okoliczność odsłonięcia nowego pomnika powstańców styczniowych dokonanego w dniu 24 czerwca 2009 r. przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego". Wojewódzkie siedlisko Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie podało, że na Podkarpaciu w południe w środę alarm powodziowy obowiązywał w 15 powiatach. Straż apeluje do mieszkańców osiedli Sobów i Zakrzew w Tarnobrzegu, by się ewakuowali. Kolejne ustalenia w sprawie podwyżek dla nauczycieli, w czasie których stanowiska przedstawią oświatowe związki zawodowe, rozpoczną się w czwartek. Do tej pory rządowe propozycje odrzuciła oświatowa Solidarność, wprawdzie Związek Nauczycielstwa Polskiego ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie na przełomie sierpnia i września.

fala kulminacyjna na Odrze dociera do Brzegu Dolnego


bałwan kulminacyjna na Odrze w niedzielę dochodzi do Brzegu Dolnego. Na zalanym od dzień wczorajszy wrocławskim osiedlu Kozanów wypadek się stabilizuje. Zalanych tam jest ok. 15 budynków, ale woda nie podnosi się i nie marynata kolejnych ulic.

Zawrócony z Katynia


To gawęda niezwykła. relacja człowieka, który skazany jak tysiące innych na rozwałka w katyńskim lesie, w ostatniej chwili został od śmierci ocalony. przez Sowietów. Bo był im jeszcze potrzebny.

Konstytucjonaliści popierają propozycję Platformy


Proponowane przy użyciu PO zmiany prawa wyborczego, pozwalające na łatwiejsze głosowanie w toku m.in. wyjazdów wakacyjnych znajdują zachwyt u ekspertów od prawa konstytucyjnego. Specjaliści nie podzielają obaw opozycji o antagonizm projektu z orzecznictwem Trybunału Konstytucyjnego. Prof. Piotr Winczorek ocenia, że - abstrahując od politycznego kontekstu - "zmiany te powinny być już dawno wprowadzone".

Działacze SD: morał do sądu o powstrzymanie zmian we władzach


Członkowie Stronnictwa Demokratycznego przeciwni polityce prowadzonej przez szefa partii Pawła Piskorskiego, złożyli morał do Sądu Okręgowego w Warszawie o niedokonywanie zmian we władzach partii. Z wnioskiem o odwołanie m.in. obecnego szefa Rady Naczelnej Krzysztofa Góralczyka i wpisanie do oficjalnych dokumentów Waldemara Prusaka wybranego na to lokalizacja w toku nadzwyczajnego kongresu zwróciła się do sądu drużyna związana z Piskorskim.

W naszej firmie przeprowadzamy transport odpadów medycznych oraz transport odpadów weterynaryjnych. Do klientów dostarczamy bezpieczne pojemniki na odpady medyczne, a także worki na odpady medyczne. Przeprowadzany przez naszą firmę

transport odpadów

jest w pełni bezpieczny. Wszystko odbywa się z wykorzystaniem licencjonowane sprzętu do transportu odpadów.

Komorowski i Sikorski nie złamali prawa


PO ma przepis wykonać prawybory, a partyjne spotkania Bronisława Komorowskiego i Radosława Sikorskiego to nie walka wyborcza - uznała Państwowa Komisja Wyborcza, która zajęła się sprawą na morał PiS.

Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata i jesteś z Zakopanego lub Rabki Zdrój koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, żeby z sukcesem poprowadzić sprawę przed Sądem w Zakopanem. Nasz adwokat Zakopane rozwiązuje problemu zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Od wielu lat adwokat Zakopane przyjmuje się swoich interesantów w kancelarii w Zakopanem oraz w kancelarii w Rabce Zdrój. Wszystkie niezbędne informacje - jeśli interesuje cię nasz adwokat Zakopane - znajdziesz na stronie naszej kancelarii adwokackiej w Zakopanem.